Česko jde SPOLU na piknik

29. července 2021

Česko jde spolu na piknik

Pojďme společně překonat náš loňský český rekord v počtu pikniků v jeden den po celé České republice a dokažme, jak snadné je být SPOLU! Tak zní pozvánka na akci Česko jde SPOLU na piknik v neděli 1.srpna, ve které teplický spolek SPOLU proti samotě vyzývá lidi z celé České republiky, aby uspořádali třeba jen rodinný piknik ve svém okolí a nejpozději 31. července se přihlásili na webových stránkách www.spoluprotisamote.cz.

Chtějí tak překonat loňský rekord ze stejné akce konané vloni, v němž celkem 995 lidí piknikařilo na 49 místech naší země a zapsali se tím do České knihy rekordů.

"V Teplicích už třetí sezónu pořádáme veřejné nedělní pikniky, které se staly oblíbeným zastavením ve shonu doby. Chceme proto pozitivně motivovat lidi z celého Česka, aby "zahodili" mobily a vyrazili do přírody dát si něco dobrého, válet se, relaxovat, povídat si s ostatními, nebo jen tak poslouchat zpěv ptáků. Pojd'me prosté být SPOLU a oslavit tak Mezinárodní den přátelství." říká k akci zakladatel spolku Robert Zauer.

Agentura Dobrý den z Pelhřimova, která je oficiálním správcem rekordů v České republice, vyšle v den konání na náhodně vybraná místa své komisaře pro ověřování rekordů. Ti na místě provedou dokumentaci, na základě které rekord uznají, nebo ne.

Zdroj: Agentura Dobrý den.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum