Lidská dělová koule

18. března 2018 - zdroj tisková zpráva

Xbox a David Smith dosáhli nového rekordu GUINNESSOVY KNIHY REKORDŮ™ s lidskou dělovou koulí

David „The Bullet" Smith překonal svůj rekord GUINNESSOVY KNIHY REKORDŮ nejdelší přeletěné vzdálenosti jako lidská dělová koule při příležitosti spuštění nadcházející hry společnosti Xbox s názvem Sea of Thieves.

David po vystřelení z 10 metrů dlouhého pirátského kanónu Xbox Pirate Blaster na Raymond James Stadium přelétl vzduchem vzdálenost 59,5 metrů, čímž překonal svůj minulý rekord GUINNESSOVY KNIHY REKORDŮ o vzdálenosti 59 metrů. Tento let byl pro Davida divokou jízdou, když letěl vzduchem přibližně pět sekund před nárazem na přistávací airbag. Fanoušci se připojili k živému přenosu tohoto výkonu přes Mixer Xbox Channel a během této mimořádně zábavné a interaktivní události zanechali pro Dava motivující komentáře.

Lidská dělová koule, foto PRNewsfoto/Xbox

Hra Sea of Thieves bude k dispozici 20. března jako součást předplatného Xbox Game Pass, kde mohou fanoušci používat svá vlastní děla, aby potopili nepřátelské lodě. Napěchujte svého piráta do děla, zaměřte na cíl, zapalte doutnák a užijte si tu jízdu! Hra Sea of Thieves je nyní k dispozici na předběžnou objednávku v obchodě Microsoft Store a umožňuje hráčům zažít bohatý a fantastický svět plný pirátů, nebezpečí a objevů - to vše v nativním rozlišení 4K a HDR!

Další úžasné herní rekordy naleznete v Guinnessově knize rekordů 2018, hráčská edice.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum